Our Principals

Rev. Fr. Rolfie D’Souza
25-06-2014 to Till Date

Rev. Fr. Louis Mascarenhas
25-06-2005 to 25-06-2014

Rev. Fr. K. K. Antony
28-06-1997 to 25-06-2005

Rev. Fr. S. M. D'SOUZA
20-07-1988 TO 28-06-1997

Rev. Fr. I. FERNANDES
01-07-1986 TO 19-07-1988

Rev. Fr. T. J. D'SOUZA
01-07-1982 TO 30-06-1986

Rev. Fr. N. D'SOUZA
01-07-1981 TO 30-06-1986

Rev. Fr. H. PATRAO
01-04-1977 TO 30-06-1981

Rev. Fr. J. C. D'SOUZA
01-01-1976 TO 31-03-1977

Rev. Fr. A. RODRIGUS
29-12-1966 TO 31-12-1975

Rev. Fr. C. E. GEORGE
13-12-1942 TO 31-12-1952
01-04-1959 TO 28-12-1966

Rev. Fr. R. D'MELLO
01-01-1953 TO 31-03-1959

Rev. Fr. AUGUSTINE
15-02-1921 TO 12-12-1942

Rev. Fr. CAMMULES
01-01-1916 TO 14-02-1921

Rev. Fr. J. L. MAHAR
22-09-1909 TO 31-12-1915

Rev. Fr. J. G. CONNEY
01-01-1908 TO 21-09-1909