Academic Achievers
01 JUNIOR SECTION (2019-20)
(CLASS : 1-A)

KARTIK SINGHAL
Rank-I

SATVIK
Rank-II

ARNAV KESARWANI
Rank-III
(CLASS : 1-B)

FARHAN AHMAD
Rank-I

MOHAMMAD YAMAAN MUSTAFA
Rank-II

AVYUKT SHARMA
Rank-III
(CLASS : 1-C)

ADAMYA MISHRA
Rank-I

HITANSH KARAM CHANDANI
Rank-II

MOHAMMAD UMAR
Rank-III
(CLASS : 1-D)

AARAV MAURYA
Rank-I

ABHIGYAN UPADHYAY
Rank-II

MOHAMMAD ZAID ANSARI
Rank-III
(CLASS : 1-E)

PARTH SRIVASTAVA
Rank-I

ADARSH YADAV
Rank-II

RACHIT SINGH
Rank-III
(CLASS : 1-F)

SOURISH SAHU
Rank-I

ARZAAN BUKHARI
Rank-II

VEDANT S. BHATTACHARYA
Rank-III
(CLASS : 1-G)

MOHAMMAD ANZAR
Rank-I

ARNAV MANOJ
Rank-II

SAGAR PRAKASH GURNANI
Rank-III
(CLASS : 2-A)

ABHYUDAY
Rank-I

SHIVANSH TIWARI
Rank-II

TATHAGAT PRATHAM
Rank-III
(CLASS : 2-B)

AASHMAN AGARWAL
Rank-I

AVBODH BANKERS
Rank-II

ARNAV KHARE
Rank-III
(CLASS : 2-C)

PRANAY TRIPATHI
Rank-I

HARSHIL AHUJA
Rank-II

SHIVANSH RASTOGI
Rank-III
(CLASS : 2-D)

ARNAV SINGH
Rank-I

AOUCHINTO DUTT
Rank-II

ATHARVA SINGH
Rank-III
(CLASS : 2-E)

ATHARVA VARDHAN SINGH
Rank-I

SHAURYA SRIVASTAVA
Rank-II

EESHAN GUPTA
Rank-III
(CLASS : 2-F)

ANAS ASHRAF
Rank-I

DHAIRYASH AGRAWAL
Rank-II

ISHAN TIWARI
Rank-III
(CLASS : 2-G)

SIDDHARTH GUPTA
Rank-I

GAURAV RAJ
Rank-II

SYED SHAYAAN ALI
Rank-III
(CLASS : 3-A)

OJAS SINGH CHANDEL
Rank-I

VIHAAN ARORA
Rank-II

PRABHUTVA PRASIDDH
Rank-III
(CLASS : 3-B)

SHASHWAT MISHRA
Rank-I

PARTH SRIVASTAVA
Rank-II

SHAURYA KARAN MISHRA
Rank-III
(CLASS : 3-C)

ACHINTYE RAJARAM
Rank-I

MOHD. ALI HAIDER
Rank-II

ADWIT RAJARAM
Rank-III
(CLASS : 3-D)

AARUSH VERMA
Rank-I

DIVYANSH SRIVASTAVA
Rank-II

BHAVESH SINGH
Rank-III
(CLASS : 3-E)

SHREESH DUBEY
Rank-I

RUDRANSH SINGH
Rank-II

BHAVISHYA SINGH
Rank-III
(CLASS : 3-F)

KARTIKEYA SRIVASTAVA
Rank-I

SHUBH JAIN
Rank-II

LAKSHYA MISHRA
Rank-III
(CLASS : 3-G)

MOHAMMAD IBRAHIM
Rank-I

AKSHAT BHARADWAJ
Rank-II

ALOUKIK UMRAO AGRAWAL
Rank-III
(CLASS : 4-A)

ABEER SACHDEV
Rank-I

VEDANT DAS
Rank-II

AKSHAT KESARWANI
Rank-III
(CLASS : 4-B)

ATHARV KHERA
Rank-I

PRAJIT SRIVASTAVA
Rank-II

MOHAMMAD JASIM HASHMI
Rank-III
(CLASS : 4-C)

ANITEJ KUSHWAHA
Rank-I

SHAURYA AGARAWAL
Rank-II

AARYAN KUMAR
Rank-III
(CLASS : 4-D)

SAKSHAM SINHA
Rank-I

DIVIT PAREEK
Rank-II

ABHINAV GUPTA
Rank-III
(CLASS : 4-E)

MOHD ZARIQ ANSARI
Rank-I

AARAV GROVER
Rank-II

KUSHAGRA GUPTA
Rank-III
(CLASS : 4-F)

PRANJAL SINGH
Rank-I

PRANJAL GUPTA
Rank-II

ASHAZ SADIQ
Rank-III
(CLASS : 4-G)

AGASTYA SRIVASTAVA
Rank-I

NAMAN BAHUGUNA
Rank-II

RITVIK WASON
Rank-III
(CLASS : 5-A)

ADITYA JAISWAL
Rank-I

PRASHAST TRIVEDI
Rank-II

MARTAND VIKRAM
Rank-III
(CLASS : 5-B)

ABHIMANYU DIXIT
Rank-I

ARSH MISHRA
Rank-II

AVI SINHA
Rank-III
(CLASS : 5-C)

TANISH AGRAWAL
Rank-I

DIVYAM SRIVASTAVA
Rank-II

ADITYA SINGH
Rank-III
(CLASS : 5-D)

ATHARAV MOHAN
Rank-I

SHASHWAT GUPTA
Rank-II

SHUBHOJEET CHOUDHURY
Rank-III
(CLASS : 5-E)

KULSHRESHTH KAITHWAS
Rank-I

SHREYASH AGARWAL
Rank-II

SAMARTH MISHRA
Rank-III
(CLASS : 5-F)

ATHARVA AGRAWAL
Rank-I

SYED RUHAAN
Rank-II

RUDRAAKSH SHARMA
Rank-III
(CLASS : 5-G)

MOHAMMAD ISMAIL
Rank-I

NABEEL ABDULLAH
Rank-II

FARHAN ARSHAD
Rank-III
02 SENIOR SECTION (2018-19)
03 JUNIOR SECTION (2018-19)
04 SENIOR SECTION (2017-18)
05 JUNIOR SECTION (2017-18)
06 SENIOR SECTION (2016-17)
07 JUNIOR SECTION (2016-17)
08 SENIOR SECTION (2015-16)
09 Junior Section (2015-16)
10 Junior Section (2014-15)
11 SENIOR SECTION (2014-15)